Terminali (Film)

Terminali (Film)

Pasi arriti në aeroportin JFK të Nju Jorkut, Viktor Navorski (Hanks) e ka të pamundur të kthehet në vendin e tij të origjinës.

I kapur brenda botës së pasur dhe komplekse të aeroportit, Viktor bën miq, gjen një punë, fillon një romancë dhe përfundimisht zbulon vetë Amerikën. /humanheyday.com/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *