Vetëm të guximshmit

Vetëm të guximshmit

Bazuar në historinë e vërtetë të pjesëtarëve të Malit Granit, një grup zjarrfikësish elitarë  që përmes shpresës, vendosmërisë, sakrificës dhe përpjekjes për të mbrojtur familjet, komunitetet dhe vendin rrezikojnë gjithçka për të mbrojtur qytetin, pasi ata krijojnë një vëllazëri unike që vjen në fokus me një zjarr fatkeq.

/humanheyday.com/

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *