Kush e di zgjidhjen?

Kush e di zgjidhjen?

Jeni të mirë në matematikë?

Le të jetë atëherë kjo një sfidë për ju.

Tre barazime i keni paraprakisht, sa mendoni se duhet të jetë numri për barazimin e fundit?

Na tregoni në komente dhe sfidoni miqtë tuaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *