”Shënuesi”

''Shënuesi''

‘The Foreigner’ apo ‘Shënuesi’ me yllin Jackie Chan dhe Pierce Brosnan, është një thriller i cili tregon historinë e biznesmenit të përulur në Londër, Chan, të kaluarën e tij dhe humbjen e personit më të dashur që i kishte mbetur gjallë, transmeton heyday.

Pas humbjes së vajzës nga një akt terrorizmi me motiv politik, Chan kërkon pa mëshirë identitetin e terroristëve për t’u hakmarrë.

Shikoni trillerin në videon më poshtë. /humanheyday.com/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *