Surprizon Ronaldo “Ky do të ishte 9 perfekt për Real Madridin”

Surprizon Ronaldo “Ky do të ishte 9 perfekt për Real Madridin”

Cristiano Ronaldo e di se Real Madridin e pret një revolucion rrënjësor, dhe një nga transferimet kryesore është blerja e një qendër sulmuesi.

Ronaldo e dëshiron një profil krejtësisht ndryshje nga ajo që klubi kërkon, dhe sulmuesi ideal për Cristiano Ronaldon është ish lojtari i Real Madridit, Mariano Diaz.

Portugezi beson se Real Madridi bëri gabim që lejoj transferimin e Diaz te Lyon, mirëpo ai e di se 24 vjeqari është i çmendur për rikthimin në Santiago Bernabeu.

Mariano Diaz do të përmbush plotësisht atë rol, për Ronaldon ai është kandidati kryesor.

Domenikani ka shpërthyer me ekipin e Lyon duke u shëndruar njëri nga lojtarët kyq të ekipit francez.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *