Manchester United – Sevilla, formacionet zyrtare

Manchester United – Sevilla, formacionet zyrtare

Manchester United dhe Sevilla takohen në ndeshjen e dytë të xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Këto janë formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea, Valencia, Bailly, Smalling, Young, Matic, Fellaini, Lingard, Sanchez, Rashford, Lukaku

Sevilla: Sergio Rico, Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero, N’Zonzi, Banega, Sarabia, Correa, ‘Mudo’ Vázquez y Muriel

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *