”I pandalshmi” (Trailer)

''I pandalshmi'' (Trailer)

Fituesi i çmimit Oscar, Denzel Washington dhe ekipi i Chris Pine i ‘Star Trek’ me maestron e veprave aksion, Tony Scott vijnë me thrillerin ”I pandalshmi.”

Një lokomotivë masive pa pilot, dhe një inxhinier me dirigjentin e tij që janë në një garë kundër kohës.

Ata po ndjekin trenin ‘e arratisur’ në një lokomotivë të veçantë dhe kanë nevojë për ta sjellë nën kontroll para se të dalë nga binarët dhe të shkaktojë derdhje toksike që do të shkatërrojë një qytet.

Film që ia vlen ta shikoni. /humanheyday.com/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *