Moti sot

Moti sot
Edhe sot mbi vendin tonë vazhdon të mbaj mot i nxehtë. Temperaturat gjatë ditës pritet të arrijnë deri në 29 gradë celsius.

Nga mesi i ditës, mund të ketë erëra mesatare veriperëndimore dhe perëndimore.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga shtatë deri në 15, kurse ajo më e larta e ditës nga 26 në 29.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *