Kuiz: A mund ta gjeni dallimin në mes këpucës se lirë dhe asaj të shtrenjtë

Kuiz: A mund ta gjeni dallimin në mes këpucës se lirë dhe asaj të shtrenjtë

Një test i shkurtër, që vë në pah dijeninë tuaj reale mbi origjinalitetin e këpucëve, shkruan heyday.

Sa jeni në gjendje të dalloni se cilat janë të lirat dhe cilat të shtrenjtat?

Testojeni veten dhe ftoni të gjithë ata që shesin këpucë apo i njohin brendet, të garoni së bashku. /heyday.news/

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *