Samsung jep lajmin e mirë, vitin tjetër del celulari që paloset

Samsung jep lajmin e mirë, vitin tjetër del celulari që paloset

Smartfoni më i përfolur i palosshëm i Samsungut pritet të zyrtarizohet në muajin shkurt të vitit të ardhshëm.

Mësohet se kompania ka kërkuar nga partnerët që të fillojnë ta furnizojnë me pjesët e pajisjes nga nëntori i këtij viti.

Po ashtu, edhe emri kodues i projektit për këtë telefon është ndryshuar nga Valley në Winner, për të cilin ekspertët thonë se është një indikacion që projekti ka ecur përpara fazës së zhvillimit dhe i është afruar lansimit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *