Haxhi Krasniqi ka diçka për tifozët pas fitores madhështore

Haxhi Krasniqi ka diçka për tifozët pas fitores madhështore

Haxhi Krasniqi ka shënuar mbrëmë një fitore të madhe ndaj rusit Kashtanov.

Ai falënderoi tifozët për mbështetjen, përcjellë “Lajmi.net”.

“Përshëndetje të gjithëve dhe ju falënderoj nga zemra që bashkë përjetuam këtë fitoren, më të bukur me triumfin më të bukur. Ju faleminderit”, u shpreh Krasniqi.

“Kam humbur tashmë tri herë për t’u bërë më i miri i botës, kam pasur shumë dhimbje, por nuk jam ndalur dhe ju më keni besuar ashtu si të gjithë. Kjo fitore është arritur me të gjithë ju dhe është për të gjithë ju”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *