Nëse e shikoni gjatë këtë fotografi, ajo do të zhduket!

Nëse e shikoni gjatë këtë fotografi, ajo do të zhduket!

Fotografi të iluzioneve optike kemi të shumëta që janë shpërndarë në rrjetet sociale dhe në web faqet e ndryshme në internet.

Ato janë nga më të ndryshmet, duken se po lëvizin edhe pse janë statike, të gjitha këto janë asgjë tjeter vetëm Iluzion optik

Testojeni këtë që u tha: përqendrojeni shikimin tek fotoja më poshtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *