“Bëmë baba të të ngjaj”: njihuni me talentin e Cristiano Junior (video)

“Bëmë baba të të ngjaj”: njihuni me talentin e Cristiano Junior (video)

Pas miqësores mes Portugalisë dhe Algjerisë, përfunduar 3-0, tifozeria në shkallët e stadiumit pati kënaqësinë që të shihte në fushë talentin e  Cristiano Junior, të birit të Ronaldos.

Babë e bir nisën të englendisen në fushë dhe publiku nuk kurseu duartrokitjet për talentin e të voglit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *