Kupa e Botës sjellë sot tri ndeshje shumë interesante

Kupa e Botës sjellë sot tri ndeshje shumë interesante
“Tre Luanët” luajnë ndaj Panamasë.

Sot Kampionati Botëror sjellë tri ndeshje interesante në oraret e zakonshme.

Vëmendja është te sfida e parë, ku Anglia sfidon Panamanë.

Ndeshja e dytë në 17:00 luhet mes Japonisë dhe Senegalit.

Prej orës 20:00, Polonia e Robert Lewandowskit kërkon fitoren e parë në përballjen me Kolumbisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *