deklarata

Griezmann “shtang” Barcelonën: Shpresoj të fitojë edhe më shumë tituj me Atleticon

Griezmann pret edhe shumë tituj me Atleticon. Antoine Griezmann ka folur pas triumfit në finalen e Kupës së Evropës. Francezi deklaroi që kundërshtari ishte shumë i fortë. “Jam larguar nga shtëpia kur isha 14 vjeç sepse doja një vend ku të fitoja më shumë trofe. Kjo është kupa e dytë dhe me Atleticon dhe shpresoj të vijnë akoma më shumë”, deklaroi Griezmann. “Marseille ishte një ekip shumë ofensiv, por ne

Emery me deklaratë të madhe para ndeshjes me Realin

Ai beson që me ndihmën e tifozëve, PSG mund të kualifikohet Trajneri i PSG-së, Unai Emery, ka folur para ndeshjes ndaj Real Madridit. Ai beson që me ndihmën e tifozëve, PSG mund të kualifikohet, përcjellë “Lajmi.net”. “Loja e nesërme është një moment shumë i rëndësishëm i këtij sezoni, një moment unik për të gjithë fansat e PSG-së dhe për të gjithë Francën”, deklaroi Emery. “Në futboll duhet të luash me